1. W związku z nowy rozporządzeniem władz państwowych obowiązującym od 20 kwietnia, według którego w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2, po wyliczeniu powierzchni naszej świątyni, w nabożeństwach wewnątrz naszego kościoła może uczestniczyć 55 osób.

 

  1. W tym tygodniu przypadnie I piątek i I sobota miesiąca. W piątek Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W piątek rozpocznie się maj – miesiąc poświęcony Matce Bożej. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty i niedziele o godz. 17.30.

 

  1. Ze względu na stan epidemii, tradycyjne powiatowo-miejskie obchody uroczystości Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja nie odbędą się.

 

  1. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Polecamy lekturę tego tygodnika.

 

  1. W tym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

Śp. Halina Kamińska, l. 71, z ul. Sienkiewicza

Rodzinie tej zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą polecamy Miłosierdziu Bożemu i modlitwie Parafian.

 

  1. Na nowy tydzień życzymy naszym Parafianom i zawsze mile widzianym Gościom Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *