1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest w Kościele jako Niedziela Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Ciągle potrzeba nowych pracowników w Bożej Winnicy. Dzisiaj i przez cały tydzień tej właśnie modlitwie poświęcamy się w sposób szczególny.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele: od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty i niedziele o godz. 17.30.

 

  1. W piątek przypadnie uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, Patrona Polski. W tym dniu będzie obchodził imieniny Ks. Biskup Stanisław Gębicki. Pamiętajmy w naszych modlitwach o osobie dostojnego Solenizanta.

 

  1. Za tydzień II niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna przeznaczona na planowane w tym roku prace remontowe i konserwatorskie. Serdecznie dziękujemy za każdy gest życzliwości i za ofiary składane w ostatnim czasie – także na rachunek bankowy Parafii. Bóg zapłać!

 

  1. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Polecamy lekturę tego tygodnika.

 

  1. W tym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

Śp. Teodora Szafrańska, l. 98, z ul. Toruńskiej

Rodzinie tej zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą polecamy Miłosierdziu Bożemu i modlitwie Parafian.

 

  1. Wszystkim, którzy w tym miesiącu obchodzą imieniny, urodziny i inne rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a na nowy tydzień życzymy Parafianom i zawsze mile widzianym Gościom Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *