1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Ten dzień jest pamiątką odejścia Syna Bożego w chwale do Ojca. W przyszłą niedzielę natomiast obchodzić będziemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

 

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w naszym kościele: od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty i niedziele o godz. 17.30.

 

  1. W czwartek odbędzie się kolejna akcja poboru krwi w domu parafialnym w godz. od 8.00 do 12.00. Zapraszamy pełnoletnie i zdrowe osoby, dla których ważne jest ratowanie ludzkiego życia i zdrowia. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Pamiętajmy też o zachowaniu obowiązujących zaleceń związanych z epidemią (maseczki i zachowanie odległości).

 

  1. Paweł informuje, że kwietniowa pielgrzymka do Wilna została przełożona na pierwszy tydzień października.

 

  1. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Warto przeczytać bardzo ciekawe artykuły o Słudze Bożym Kardynale Stefanie Wyszyńskim. Polecamy lekturę tego tygodnika.

 

  1. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

Śp. Barbara Soczyńska, l. 67, z ul. Poniatowskiego

Rodzinie tej zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą polecamy Miłosierdziu Bożemu i modlitwie Parafian.

 

  1. Na nowy tydzień życzymy naszym Parafianom i miłym Gościom Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *