1. Serdecznie dziękujemy tym, którzy w ostatnim tygodniu złożyli ofiarę na prace. Bóg zapłać! Za tydzień II niedziela miesiąca – taca inwestycyjna przeznaczona na prace przewidziane w tym roku.

 

  1. W czwartek przypadnie uroczystość Bożego Ciała. W naszym kościele Msze św. będą o godz.: 7.00, 9.00, 10.30 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 10.30 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy wokół kościoła. Zapraszamy: Asystę, Chór, Liturgiczną Służbę Ołtarza, Dzieci Pierwszokomunijne, Dziewczynki do sypania kwiatów, a także wszystkich Parafian i Gości. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna o godz. 18.00.

 

  1. W sobotę 13. dzień miesiąca – kolejne spotkanie z Matką Bożą Fatimską. Zapraszamy na procesję różańcową po Mszy św. o godz. 7.00 rano.

 

  1. Do 15 czerwca w Muzeum Technik Ceramicznych czynna jest wystawa „Chrystus Frasobliwy jako fenomen w sztuce polskiej”. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W czerwcu odbywają się u nas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dzieci z naszej Parafii. Dzieci podzielone zostały na 4 grupy. Msze św. z I Komunią św. są w soboty o godz. 11.00, a spowiedź dzieci i ich rodzin w piątki o godz. 18.30.

 

  1. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Polecamy lekturę tego tygodnika.

 

  1. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

Śp. Regina Szymkowska, z ul. Powstańców Wlkp.

Śp. Jan Kwiatkowski, l. 83, z ul. Broniewskiego

Śp. Daniela Pilarz, l. 94, z ul. Garncarskiej

Śp. Eugeniusz Kaczorowski, l. 73, z ul. Zawadzkiego

Śp. Mariusz Ostrowski, l. 32, z ul. Sienkiewicza

Rodzinom tych zmarłych składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłych polecamy modlitwie Parafian.

 

  1. Wszystkim, którzy w tym miesiącu obchodzą imieniny, urodziny i inne rocznice składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, a na nowy tydzień życzymy Parafianom i zawsze mile widzianym Gościom Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *