1. Serdecznie dziękujemy tym, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę na prowadzone prace. Bóg zapłać!

 

  1. Rozpoczęły się wakacje. Niech one będą dla nas okazją do bliższego poznania Pana Boga w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Pamiętajmy o obowiązku dawania świadectwa wiary, o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św. Porządek Mszy św. w okresie wakacji w naszym kościele: w niedziele – godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00, a w dni powszednie – godz. 7.00 i 18.00. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. Jutro przypadnie uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Modlić się będziemy za cały Kościół, za papieża Franciszka, biskupów i kapłanów, a także o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Jutro będzie obchodził imieniny ks. Paweł. Dostojnemu Solenizantowi składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i bardzo dziękujemy za Jego gorliwą posługę dla dobra naszej Parafii .

 

  1. W środę na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy Hospicjum, Koło Żywego Różańca i Koło Obrońców Życia.

 

  1. W tym tygodniu przypadnie I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy o nowe, dobre powołania kapłańskie i zakonne, także z naszej parafii. W piątek Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W sobotę nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi po Mszy św. o godz. 7.00. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy małżeństwa, które w lipcu obchodzić będą rocznicę ślubu. Na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

 

  1. Zgodnie z decyzją Ks. Biskupa Ordynariusza z dniem 1 lipca kończymy posługę duszpasterską w naszej Parafii. Ks. Proboszcz przechodzi na emeryturę, Ks. Janusz – na wikariusza par. św. Maksymiliana w Koninie, a ks. Paweł – na wikariusza par. Brześć Kujawski. Księża wikariusze odprawią Mszę św. dziękczynną za lata posługi duszpasterskiej w naszej Parafii dzisiaj o godz. 12.00. Od środy będzie już nowy Proboszcz i dwóch nowych Wikariuszy.

 

  1. Jest do nabycia nowy numer tygodnika „Idziemy”. Polecamy lekturę tego tygodnika.

 

  1. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej:

Śp. Eugenia Schyller, l. 94, z ul. Garncarskiej

Rodzinie tej zmarłej składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia, a zmarłą

polecamy modlitwie Parafian.

 

  1. Na radosne przeżywanie wakacji życzymy naszym Parafianom i miłym Gościom Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *